CoffeeLove
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Zapłacimy za dostawę
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost.) już od 249,00 zł.

Dlaczego CoffeeLove?

La Cabra - kultowa palarnia Speciality z Danii

La Carba, jak wiele doskonałych palarni miała dość skromne początki. Zaczęło się od marzenia dostarczania wyjątkowych doznań związanych z kawą w niedużym duńskim mieście Aarhus. W 2012 roku grupa kawowych zapaleńców otworzyła tam pierwszy lokal, z dala od centrum miasta. Ich zaangażowanie, pomysły i otwartość szybko przyniosła im popularność w rodzimym mieście. Warto wspomnieć, że Duńczycy od dawna znają się na kawie i kultura picia naprawdę dobrej kawy jest tam na dobre zakorzeniona. Wciąż, pomimo wysokich wymagań klientów, La Cabra zdołała szybko przebić się na tym wymagającym rynku.

Ogromny wpływ na rozwój ambitnej małej firmy miało podjęcie współpracy z farmerami, od których La Cabra zaczęła bezpośrednio kupować ziarna. Od tego momentu, mając wpływ na bardzo świadomy wybór ziarna, zapaleńcy z Aarhus mogli kontrolować proces palenia jeszcze lepiej.

Firma zdobyła popularność na całym świecie. Dzisiaj ma klientów już w ponad 40 krajach, a w swoim mieście ma palarnię, dwie kawiarnie i piekarnię. Nie trafiliśmy do tej pory na kawę choćby przeciętną, pochodzącą z tej palarni. La Cabra dostarcza kawy zawsze wyjątkowe, zawsze godne uwagi.

W CoffeeLove znamy kawy La Cabra od wielu lat. Jeszcze zanim powstał pomysł na projekt CoffeeLove, kupowaliśmy kawy te kawy, sprowadzając je prosto z Danii. Nasze wspomnienia związane z kawami La Cabra sięgają 2015 roku. Od tamtego czasu mieliśmy okazję, także przy pomocy miesięcznego abonamentu, otrzymywać różne kawy przez długi czas. Z małymi przerwami wciąż wracaliśmy do tej palarni. Lata minęły, a my wciąż zachwycamy się kawami La Cabra. Polecamy je gorąco także Waszej uwadze.

La Cabra

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium