Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost.) już od 249,00 zł.

Coffee Collective - kawa, która odmienia losy farmerów

Głównym celem powstania i działania Coffee Collcetive jest dostarczanie najlepszych doświadczeń kawowych na świecie, przy jednoczesnym wsparciu rolników, z którymi bezpośrednio współpracują. Poprzez swoje działania oraz zawyżanie stawek za ziarno, pomagają rolnikom podnosić jakość dostarczanej kawy a w konsekwencji również większą wartość ze sprzedaży.

Coffee Collective założyło w 2007 roku trzech entuzjastów. Do dzisiaj pozostaje ona w 100% firmą prywatną, którą prowadzą trzej partnerzy: Peter N. Dupont, Casper Engel Rasmussen i Klaus Thomsen. Mają oni na koncie kilka nagród konkursowych, w tym złoto w World Barista Championship i World Cup Tasting championships, kontynuują odkrywanie ekscytujących doświadczeń związanych z kawą.

Coffee Collective to niewielki zespół, w którym oprócz trójki właścicieli, w centrali w Kopenhadze przy Godthåbsvej pracuje zespół jedenastu pasjonatów. Znajduje się tam palarnia i jedna z czterech kawiarni Coffee Collective.

Grupa baristów Coffee Collective to mieszanka różnych narodowości entuzjastów kawy i prawdziwych specjalistów od obsługi klienta. Jest wśród nich kilku mistrzów krajowych i międzynarodowych konkursów kawowych. To, co łączy wszystkich pracowników Coffee Collective, to wspólne wartości etyczne oraz pragnienie najwyższej jakości kawy i wspaniałego jej smaku.

Jedną z podstawowych wartości Coffee Collective jest przejrzystość w pracy, którą wykonują. Od 2008 roku zajmuają się sprowadzaniem bezpośrednio od rolników. Kilka razy w roku odwiedzają farmerów, z którymi współpracują.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

zadzwoń do nas: 693 890 281

napisz do nas: shop@coffeelove.pl

PRODUCENCI
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium