Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost.) już od 249,00 zł.

Father's Coffee Roastery - spełnienia marzenia

Father's Coffee Roastery to mała, rodzinna palarnia kawy speciality mieszcząca czeskiej Ostrawie. W ich ofercie znajdziesz jedynie najwyższej jakości arabiki pochodzące z różnych regionów świata. Zachwyceni będą zarówno miłośnicy alternatywnych metod parzenia, jak i espresso, które to sprawiło, że powstała firma Father's Coffee Roastery. Espresso zrobione z ziaren Speciality otworzyło im oczy na zupełnie nowy świat - było inne od wszystkiego, czego wcześniej próbowali. Klarowne, bardzo owocowe i słodkie. Buło tak bardzo inne, i cudowne w smaku, że rodzina postanowiła związać resztę życia z kawą właśnie, i poświęcić się kawie speciality.

Rodzina pochłonięta miłością do kawy

Jak sami mówią, ojciec wypala, mama testuje, a synowie obserwują i wchodzą w świat kawy. Dziś, całkowicie już pochłonięci pasją do kawy, współtworzą rodzinny biznes. Wiedzę zdobywali również jako bariści pracując w Berlini, oraz we własnej kawiarni w Ostrawie.

Wyspecjalizowali się w wypalaniu kawy, która podbiła serca entuzjastów tego napoju w wielu krajach. Ich kawę pokochaliśmy i my, dlatego włączamy ją w asortyment CoffeeLove.

Znajdujemy też ciekawe skrzyżowanie naszych dróg. Nas też odmieniło pierwsze espresso z ziaren speciality, wiele lat temu w Coffee Collective w Kopehadze. Dla nas to też był początek marzenia o związaniu życia z taką kawą. Dojrzewało w nas, i w końcu mieliśmy odwagę je spełnić.

Mała skala, wielkie rezultaty

Produkcja na małą skalę pozwala na zachowanie doskonałych standardów - od wyszukania odpowiednich plantacji po odpowiedni wypał. Takie właśnie podejście ma firma Father's Coffee Roastery. Używają małego pieca IR-5 amerykańskiej firmy Diedrich Roasters. Szukają jedynego, właściwego dla konkretnego ziarna profilu palenia. Efektem są kawy doskonałe, oddające w pełni charakter geografii ziaren i ich obróbki.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

zadzwoń do nas: 693 890 281

napisz do nas: shop@coffeelove.pl

PRODUCENCI
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium