Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost.) już od 249,00 zł.

Kyoto - wyszukane kawy i jakość dająca przyjemność

Kyoto to nowa marka na polskim rynku kawy Speciality. Wyrosła z doświadczenia głównego roastera zdobytego w Coffee Hunters - palarni, którą bardzo lubimy i szczerze polecamy, oraz z pomysłu na doskonałe Colde Brew (Kyoto), które ma polubiło wielu klientów, również naszej firmowej kawiarni CoffeeLove.

Pomysł był prosty - znaleźć świetne ziarno i wypalać je w niewielkich ilościach jednorazowo, co daje doskonałą kontrolę nad procesem palenia. Proces ten jest też pieczołowicie dopracowywany przez Jarka, który zanim wybierze ten najwłaściwszy dla danego ziarna, długo i cierpliwie go dopracowuje. Mamy do czynienia z prawdziwym rzemiosłem!

Sami o sobie mówią: "Nasze portfolio to selekcja wyjątkowo rzadkich ziaren kawy z różnych stron świata. Zarówno w obrębie kaw do alternatywnych metod parzenia jak i cold brew coffee czy cold brew tonic. Staramy się rozwijać swoją ofertę jedynie o propozycje unikalne i jedyne w swoim rodzaju."

Nazwa marki pochodzi oczywiście od miasta Kyoto, w którym już w 1600 roku przyrządzano pierwsze napoje cold brew - kawy zalewanej zimną wodą i serwowanej na zimno.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

zadzwoń do nas: 693 890 281

napisz do nas: shop@coffeelove.pl

PRODUCENCI
więcej więcej

Bezpieczne płatności w CoffeeLove

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium