CoffeeLove
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Zapłacimy za dostawę
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost.) już od 249,00 zł.

Dlaczego CoffeeLove?

MiiR - doskonałe i sprawdzone naczynia i akcesoria do serwowania napojów.

Firma MiiR powstała w 2010 roku w Seattle. Firma narodziła się z inicjatywy Bryana Pepe, który w wieku 20 lat miał bardzo groźny wypadek na nartach. Proces rekonwalescencji, oraz wdzięczność za przeżycie tego wypadku, uświadomiły mu jak ważne jest okazywanie wdzięczności każdego dnia. Zdolność do przedsiębiorczości odziedziczył po dziadku. Założył firmę, która produkując doskonałe produkty wspomagające zdrowy tryb życia, miała przeznaczać część dochodów na ochronę środowiska.

Strategia MiiR przedkłada troskę o środowisko ponad wyniki raportowane na Wall Street, dlatego jest aktywnym członkiem organizacji B Corp i 1% for the Planet. MiiR współpracuje też ze znaczącymi organizacjami non-profit w celu tworzenia zrównoważonych projektów oraz darowizn wspierających troskę o czystą wodę, zdrowe środowisko i silne społeczności. Firma przekazała ponad milion USD i zapewniła życie ponad 115 000 ludzi na całym świecie. Kupując produkty MiiR wspierasz różne projekty na rzecz środowiska i poprawy warunków życia. Właściciele produktów MiiR są zaproszeni do rejestracji zakupionych produktów za pomocą Give Code™, który znajduje się na podstawie ich produktu MiiR, i który umożliwia sprawdzenie, które z projektów zostały wsparte dzięki zakupowi danego produktu.

MiiR

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium