Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost.) już od 249,00 zł.

Rocket Bean Roastery - fantastyczna palarnia speciality z Łotwy

Rocket Bean Roastery to największa palarnia klasy specialty w krajach bałtyckich.
Głównym atutem palarni jest jakość - świeżo palona kawa, wysoka jakość zapewniająca niesamowite smakowe.
Kawa ziarnista speciality, odpowiadająca ich wysokim standardom, pochodzi z Etiopii, Kenii, Kolumbii, Gwatemali, Brazylii i innych egzotycznych miejsc. Osobiście znają swoich dostawców ziaren kawy i lokalnych rolników. Starają się robić wszystko, by działać w duchu fair trade.

Nas przekonały naprawdę wysokie standardy tej palarni. Od pierwszego kontaktu pojawia się wrażenie obcowania z kawami doskonałymi.
Nie ważne czy wybierzecie single roasta, czy blend - łatwo zachwycić się tym, jaki aromat mają te kawy, oraz tym jak smakują.

Palarnia znajduje się w Rydze, na Łotwie - w kraju, w którym ludzie wciąż doceniają siłę natury oraz uczciwą i ciężką pracę. Gdzie szanuje się dawne tradycje i ale też jest otwartość na innowacje. Tam, gdzie ludzie wiedzą, że autentyczne uczucia i doświadczenia tworzą esencję życia. I - gdzie ludzie wiedzą, jak zaparzyć kawę.

Jej historia jest typową opowieścią o zaangażowaniu i oddaniu się temu, co się kocha.
Firma powstała z jasnej wizji - kilku kawowych entuzjastów rozczarowanych faktem, że ziaren jakości speciality wypalanych na Łotwie praktycznie nie da się znaleźć, założyło palarnię by zmienić ten stan. Pracę nad projektem zaczęli w 2013 roku. Dwa lata później zaskoczyli entuzjastów kawy najwyższej jakości swoją ofertą - od samego początku zdumiewającą.

Właściciele Rocket Bean, podobnie jak my w CoffeeLove, wierzą, że kawa powinna być świeżo palona, z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół.
Tylko wyśmienita kawa ziarnista może zapewnić odpowiednie wrażenia smakowe, na które wszyscy zasługują. Podróżują, aby spotkać się z rolnikami i wybrać najlepszą kawę, jaką można znaleźć w Afryce, Indonezji, Ameryke Środkowej i Łacińskiej.

Uważam, że ludzie zasługują tylko na to, co najlepsze na świecie, w tym na kawę! - Ancis Romanovskis CEO Rocket Bean Roastery

Jako miłośnikami kawy z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży, Rocet Beans chcą dzielić się wiedzą, doświadczeniem i pasją. Organizują szkolenia, konsultacje i usługi w zakresie rozwoju kawy marek własnych. Dostarczają świeżo paloną kawę ziarnistą do współpracujących partnerów: sklepów, hoteli, restauracji, kawiarni, stacji benzynowych, i biur.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

zadzwoń do nas: 693 890 281

napisz do nas: shop@coffeelove.pl

PRODUCENCI
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium